Jesteśmy  po kilku oczyszczaniach za pomocą Sai Czakry i Mantry Gayatri. Oczyszczaliśmy dom, czakram (Maryno), mieszkania, hale produkcyjne i parę miesięcy temu podjęliśmy próbę oczyszczani ciała przy chorobie nowotworowej. Jak to zrobić?

 1. Pobierz i wydrukuj Sai Czakrę (do pobrania tutaj).
 2. Dobrze też mieć obrazek Jezusa „Jezu Ufam Tobie” (do pobrania tutaj).
 3. Zapal choć jedną świeczkę – symbol oczyszczania ogniem.
 4. Zgraj na płytę CD lub odtwórz z komputera Mantrę Gayatri śpiewaną w oryginale 108x przez Sathya Sai Babę (do pobrania tutaj [108] lub tutaj [2x108] – aby zapisać na komputerze, kliknij prawym przyciskiem myszy na odnośnik i wybierz opcję „zapisz element docelowy jako...”). Liczba 108 w hinduizmie jest świętą liczbą symbolizującą 108 pasterek Gopi wielbiących Krisznę.
 5. Najlepiej byłoby gdybyśmy nauczyli się tego tekstu (Mantry) na pamięć. Ucz się z załączonej płyty (komputera) ze słuchawkami na uszach – poznaj oryginalną wymowę słów Swamiego. Tekst fonetycznie do pobrania tutaj.
 6. Musisz poznać również znaczenie słów Mantry, by oczyszczanie mogło zadziałać. To ważne, bez poznawania jej znaczenia działanie będzie ograniczone. Wśród osób oczyszczających (jeśli jest ich więcej niż 1 osoba) musi być choć jedna intonująca za Swamim i znająca znaczenie Mantry Gayatri. Nie można słów Mantry Gayatri z sanskrytu przetłumaczyć jednoznacznie. Poniżej znajdziecie link do kilku tłumaczeń, warto przeczytać je wszystkie. Proszę zwróćcie swoją szczególną uwagę na IV niewidoczną stopę mantry Brahman Saguna – Hiranjagarbha. Pobierz opis tutaj. Inny opis można znaleźć np. tutaj.

Oczyszczanie czakramu

Postaw Sai Czakrę przed sobą (odwróconą w Twoją stronę), obok postaw obrazek Jezu Ufam Tobie i zapal świeczkę. Wyraź mocno i dobitnie swoją intencję „... oczyszczam czakram z wszelkich sił demonicznych, ciemnych i zastałych energii bytów, niskich astrali, odprowadzam dusze zawieszone w niskim astralu itd. Możesz siedzieć na wprost Sai Czakry lub być przesuniętym do linii środka. Bywa, że Sai Czakra ma zbyt małą powierzchnię do ilości negatywnych energii i utworzyć się może portal na wprost z Sai Czakry i tym poszerzonym kanałem wszystko będzie odpływać. Sai Czakra (obrazek) może wyglądać jak tafla wody i kamień w nią wrzucony, wir dosłownie połyka wszystko gdy intonujemy mantrę. Obrazek Jezu Ufam Tobie najczęściej emanuje potężnym światłem i bywa, że na koniec wnika w niego kula światła, taki obrazek najlepiej powieś w domu lub gabinecie.

Oczyszczanie mieszkania

W mieszkaniu ustaw obrazki podobnie, ale może się zdarzyć, że wewnętrzny przewodnik spyta się Ciebie czy poszerzyć obszar czyszczenia. Dzieje się tak wtedy, gdy inne mieszkania lub teren też mają wpływ na Ciebie i Twoje mieszkanie.

Mieszkanie można oczyścić raz lub wiele razy, wtedy Wy i każda sensytywna osoba rozpozna, że znacznie podniosły się wibracje w domu i jest jakoś inaczej.

Oczyszczanie dużych obiektów

Ustawienia jak powyżej lub można użyć np. 3 Sai Czakr ustawionych obrazkami do wewnątrz, wtedy pomiędzy nimi tworzy się portal pionowy podobny jak przy odprowadzaniu Dusz, siła jego jest ogromna, a czyszczenie bardzo skuteczne. Dobrze by w tym procesie brało udział kilka osób.

Oczyszczanie ciała

W gabinecie mam powieszoną Sai Czakrę od strony nóg pacjenta, a Jezusa od strony głowy.

 • Oczyszczając kogoś
  W takim wypadku możemy trzymać cały czas ręce pod głową i możemy intonować Mantrę. Możemy też wstać i poddać (bhakti) się prowadzeniu. Wiele rzeczy (przy odpowiedniej intencji) wydarzy się samych. Jedną z intencji może być pomoc tej osobie w oczyszczaniu Świętych Przestrzeni w każdym z atomów ciała, ale uwaga – mogą wychodzić inkarnacyjne brudy... i możecie tym być zaskoczeni. Czasami Sai Czakra sama pociągnie brud i nie tylko. Zdarzyło się, że u kobiety cierpiącej na dolegliwości macicy pojawił się astralny płód, który przechodził tunelem Światła w Czakrę, a potem pojawiła się dusza nienarodzonego dziecka... wtedy osoba chora, chorująca może załatwić z Tą Duszą wszystkie sprawy...
 • Oczyszczanie siebie
  Postaw Sai Czakrę przed sobą lub połóż się na stole gdzie obrazki wiszą tak jak uprzednio opisałem. Daj intencję oczyszczania ciała i intonując poleż co najmniej 1 godzinę i 15 minut. Potem spróbuj oczyścić też Święte Przestrzenie i karmiczne uwarunkowania. Porównaj obydwa oczyszczania.

Na zakończenie tej pierwszej części powiem tylko tyle, że opuszczają nas przedziwne rzeczy. Możecie zobaczyć niektóre z nich jak przesuwający się poklatkowo film. Zobaczycie zawieszone dusze wchodzące w portal Światła Sai Czakry, Dusze powieszonych, zamordowanych, ginących nagłą śmiercią. Zobaczycie odchodzące płody, dzieci, czasami całe skupiska dusz, które śmierć ciała zaskoczyła w jakiejś sytuacji. Nie bójcie się, mimo że demoniczne siły będą Was jeszcze dotykały to nic nie są w stanie Wam zrobić, moc Sai i Czakry jest olbrzymia. Znajdujemy się w doskonałym czasie do takiej pracy, a nagrodą dla Was będzie doskonała atmosfera i wznosząca wibracja pomieszczeń, w których mieszkacie.

Pamiętajcie, ten krótki opis powstał na podstawie naszych doświadczeń z Sai Czakrą i Mantrą Gayatri w Radomiu, Warszawie i Chwaszczynie.

To Sathya Sai Baba przy egzorcyzmach uruchomił tę Sai Czakrę i powiedział „...teraz to wszystko oddaj mnie...” i pamiętajcie On wie co z tym zrobić.

Życzę udanej pracy

Pozdrawiam,

Kazik