Kliknij tutaj - usłyszysz medytację jak zbudować własną piramidę i własne miejsce mocy.

Równolegle z przesłaniem Shambhali, nadchodzą przekazy dotyczące używania podwójnych piramidek (tak jak w formach krystalicznych fluorytu i diamentu) do wyczulania ciała człowieka na energie, harmonizowania ich i równoważenia czakr. Oto rysunek poniżej pokazuje jak wygląda forma krystaliczna diamentu i fluorytu.

Diament:
Mistrz uzdrawiania. Niezwykle silny kamień stosowany do usuwania bloków i negatywnych emocji.

Fluoryt:
Pomaga wnieść duchowość do świata materialnego i przyspiesza postęp na ścieżce do oświecenia. Pomaga uleczyć "dziury" w aurze, czyli miejsca, gdzie energia została wyczerpana. Ugruntowuje, równoważy i koncentruje energie. Wchłania i przemienia energie negatywne i inne. Otwiera czakry. Wspiera fizyczne i psychiczne uzdrowienie. Wzmacnia tkankę kostną, zwłaszcza szkliwo na zębach. Przynosi ulgę w dolegliwościach związanych z zębami, w zapaleniu płuc, zapaleniach wirusowych.

"Moc Kryształów" Geoffrey Keyte

Więcej informacji dla zainteresowanych dodatkowymi wiadomościami na temat form krystalicznych diamentu i fluorytu można znaleźć tutaj.

Tak wygląda forma krystaliczna fluorytu i diamentu. Poniżej wyrysowałem obraz channelingowy tejże samej "piramidy" z rozkładem energii:

Aby przebadać ten wzór piramidy kolega Z.T. zbudował model kartonowy do przeprowadzenia prób. Jednocześnie przez "przypadek" dostałem do ręki książkę "Mag z Jawy" Kosty Danaos, gdzie opisano podobny rozkład energii. Oto urywek z w/w książki:

Energia jin

W tym miejscu posiadanie jasnej idei tego, czym naprawdę jest jin chi, jest po prostu niemożliwe. Gdyby jakakolwiek z wyjaśnionych właściwości mogła być laboratoryjnie dowiedziona, to musielibyśmy zrewidować Pierwsze Prawo Termodynamiki. Pokaz z karabinem w sposób najbardziej dokładny określa cechy jin: energia kulki nie została zachowana, nie było żadnych zniekształceń, nie wytworzyło się ciepło, nie było uderzenia (zachowanie pędu). W ostatniej rozmowie John opisał jin jako będąca jak grawitacja, dlatego że sama grawitacja jest również jin-chi. Ponownie zaryzykuję, bynajmniej nie przez oświadczenie, że zrozumienie energii jin zdradzi nam tajemnicę, jak być szybszym od prędkości światła Pozwólcie. że w tym paragrafie uczynię to jeszcze raz, ryzykując kolejne proste stwierdzenie: Jeśli energia może znikać w niczym, może również powstawać z niczego. Wyobraźcie sobie, jakim wstrząsem byłaby taka wiadomość dla przemysłu energetycznego; walczyliby pewnie jak wściekłe wilki o to, by uchronić taką informację przed rozpowszechnianiem, nawet jeśli byłaby to jałowa spekulacja.

W czasie opisanego pokazu telekinezy John wyjaśnił nam, że, aby przyciągnąć pudełko zapałek, wykorzystał jin chi. Jestem przekonany o tym, że to, co wydarzyło się w czasie tej telekinezy, było zakrzywieniem czasoprzestrzeni w kierunku jego lewej dłoni, dokładnie jak w studni grawitacyjnej. Innymi słowy, aby użyć prostego modelu, to, co się dzieje, wygląda tak, jak pokazano na rysunku 8. Z drugiej strony, czy takie oszacowanie jest dokładne, czy nie jest, to się jeszcze okaże.

(a) Schemat powierzchni czasoprzestrzeni
(b) Pole jin - przedmiot zaczynający "spadać".

Także w 4 numerze "Nieznanego Świata" 2002 opisano podobny rozkład tuneli czasoprzestrzeni. Poniżej rysunek:

Tunele czasoprzestrzenne:
a. łączące odległe obszary tego samego wszechświata
b. łączące dwa różne wszechświaty

(Na podstawie: Morris M., Thorne K., Wormholes in spacetime and their use for instellar travel)

Badania praktyczne z modelami wykazują, że rysunek Kosty Danaosa trafia w dziesiątkę. Czasoprzestrzeń zakrzywia się, ukierunkowuje w stronę piramidy i wychodzi jej dołem z podobnym kierunkiem. Jak to działa? Zauważcie Państwo, że wir ten wciągnął pudełko i siłą grawitacji (jin) skierował je ku dołowi. Już samo to zjawisko kojarzy się z mocą czyszczącą tego wiru. Skąd wiem? Tego typu wiry wykorzystuje Nora Nix w swojej chirurgii fantomowej do oczyszczania narządów, ale też wielu autorów wykorzystuje je do oczyszczania ciała.

Spójrzmy na najprostsze wykorzystanie tej "piramidy":

Tak jak na rysunku bierzemy do ręki 2 piramidy, dla pewności ustawiamy je kropką w kierunku płn-płd. Widzenie wchodzących energii i przechodzących przez ciało było takie jak wyżej. Energie wchodzą rękoma i podążają do kręgosłupa. Jeśli mamy dwie piramidy w ręku to wzdłuż kręgosłupa ustala się większy wir energii obejmujący centralnie kręgosłup i skierowany swym dolnym końcem do pierwszej czakry, uderza w nią, pobudza delikatnie energię kundalini i pcha ją kanałem szuszumny do czakry korony jednocześnie pięknie równoważąc aspekt żeński i męski w idzie i pingali. Takie działanie zaskoczyło nas, ale...? No właśnie, ale...? Tych ale jest wiele. Na razie wygląda to tak, że pobudzenie jest bezpieczne, harmonijne i w takim wypadku byłoby doskonałym narzędziem pracy z tą tak ważną energią. Na tym etapie badań należy podkreślić, że tego typu doświadczenia powinny odbywać się pod kierunkiem osoby doświadczonej w podnoszeniu energii kundalini.

Jak jeszcze można używać tejże piramidki. Można dolne końce (wychodząca energia jin) skierować do czakr dłoniowych i tak medytować. Piramidka w tym wypadku doskonale równoważy energię jin i jang, szczególnie u osób z przegrzaniem energią jang. Czy ta silna energia, aspekt żeński kanału idy, może wyziębić ciało - tego jeszcze nie wiemy. Jednak pierwsze doświadczenia wskazują raczej na równowagę obu energii. Piramidki można brać także pomiędzy dwa palce dłoni. Energia emanująca z niej pobudza wtedy swobodne elektrony kanałów meridianowych i czuć jak czyści te żyły (meridiany).

Taki sam wzór piramidki powieszono także w sypialni, w jej oknie. Efektem takiego działania jest silne dokrwienie kończyn (przy słabym krążeniu), doskonałe samopoczucie i doskonała energetyka po wstaniu z łóżka u osoby chorującej od kilku lat na chorobę wieńcową (po zawale).

To jeszcze nie wszystko: Następny channeling pokazał wykorzystanie tych piramidek do wzmacniania piramid, chociażby szkieletowych Grzegorza Ciszaka.

 

Wstępne obrazy uzyskane w trakcie channelingu wskazują na potężny efekt czyszczący wiru białego światła w środku piramidy, oraz spływ zanieczyszczeń do ziemi poprzez jej uziemienie tymi właśnie podwójnymi piramidkami.

Ustawienie piramidki jednej nad drugą (trzymanie w dłoni) zgodnie z kierunkiem powoduje, że piramidki wzmacniają swoje działanie. Odwrócenie jednej z nich powoduje ich odpychanie, ale obraz wytworzonego w tym wypadku pola może mieć wpływ na otwieranie i równoważenie czakr (channeling), w przypadku gdy trzymamy je poziomo na wysokości czakry serca (lotos 12 płatkowy).

 

W przekazie channelingowym otrzymałem także obraz ćwiczenia z piramidą do równoważenia - harmonizowania energii oraz do łączenia z Jaźnią.

Jeśli Państwo przyjrzycie się temu rysunkowi uważnie to stwierdzicie, że patrząc z góry otrzymujemy symbol oczyszczający indian Navaho i w pewnym sensie piramidę Horusa. Do zajęć osoby ustawiają się w czterech narożnikach a reszta osób na przekątnych kwadratu (tworzą koło), w samym środku (za berło) ustawia się nauczyciel.

Cały wzór przypomina także ćwiczenia Phylis Krystall służące łączeniu z Jaźnią.

Osoby do ćwiczeń w tak zbudowanej piramidzie winny być już przygotowane do pracy z energiami, tak jak zakładają to przekazy z Shambhali.

Jeżeli przyjrzymy się dokładnie rysunkom powyżej to samoistnie nasuwają się skojarzenia z ostatnim dyskursem Sathya Sai Baby wygłoszonym 16 marca b.r. podczas pobytu w aśramie Brindawan. Ten nieoczekiwanie wygłoszony dyskurs zawiera bardzo dużo elementów mówiących o tym, że Sai uziemia się coraz bardziej z uwagi na napływającą ciągle wysoką wibrację Miłości, przyciąga też do siebie coraz większą rzeszę wielbicieli. Można chyba również na zasadzie skojarzeń stwierdzić, że opisana wyżej "piramidka" poza aspektem czyszczącym i ładującym posiada także aspekt uziemiający - jin (zimny, żeński) - grawitacyjny.

W ostatnich medytacjach pojawił się channeling Horusa, który przekazał informację, że dwie piramidki (rys. 1 i rys. 7) łączą się ze sobą tworząc nowy rodzaj piramidy nazwanej prawzorem piramidy Horusa.

Okazało się, że element środkowy jest ruchomy i tworzy tzw. Merkabę.

Merkaba - w starożytnym Egipcie słowo to składało się z trzech słów: Mer - światło obracające się wokół siebie, Ka - dusza, Ba - ciało, czyli w całości odnosiło się do wirującego światła, które może zabrać duszę i ciało z jednego świata do innego. W tradycji hebrajskiej z kolei Merkaba oznacza rydwan lub tron Boga - rydwan wznoszący człowieka przed Boże oblicze.

Obracająca się Merkaba w piramidzie umożliwia wg słów Horusa tzw. kotwiczenie Świadomości Chrystusowej oraz zdecydowanie ułatwia kontakty channelingowe. Umożliwia ona także wędrówki świadomości. Poniżej pokazujemy rysunki Merkaby z innych stron internetowych.

Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy
Zbuduj swoje miejsce mocy

Chcesz mieć piramidę w domu? Usiądź na krześle w pokoju, w którym chcesz ją postawić. Zamknij oczy, w wyobraźni zwizualizuj piramidę taką jak ta w animacji 1 z Merkabą statyczną. Narożniki piramidy możesz wzmocnić białymi kryształami skierowanymi do środka, a w osi pionowo możesz postawić jeszcze jeden kryształ.

Krzesło powinno stać nad pionowym kryształem tak, by twój kręgosłup był w osi piramidy. Merkabę możesz uruchomić samemu lub też poruszy się ona samoistnie. Poproś świat istot Duchowych o zapieczętowanie wzoru piramidy. Przy zamkniętych oczach skieruj gałki oczne w stronę trzeciego oka. W momencie pieczętowania może uda się Tobie zobaczyć, że linie szkieletu piramidy się lekko przesuną, wydłużą, skrócą, to świat duchowy pomoże Tobie uzyskać najlepszy z możliwych wzór piramidy.

Siadaj w tej piramidzie i korzystaj z dobrodziejstw białej, czystej energii. Samoistny ruch Merkaby czasami może wyglądać tak, że jedna część (piramidka) obracając się dookoła własnej osi

zejdzie w dół, druga pójdzie do góry i znajdziesz się w wirującej Merkabie.

Twoja świadomość, jeśli umiesz medytować, może opuścić ciało.

Jeśli zainteresował Ciebie temat Merkaby to koniecznie zajrzyj do działu: "Świadomość Chrystusowa".