Stówórz chmurę z olbrzymiej siły Boga zmagazynowanej w każdym punkcie przestrzeni, oczekującej Twego wezwania. Pamiętaj, że wdychasz boskie światło przez czakrę korony (wprost z Centralnego Słońca) a wydychasz bezwarunkową (różową) miłość. Wdychając, wdychasz diamentopodobne cząsteczki, które zaczynają wirować gdy wydychasz bezwarunkową miłość - to ona (bezwarunkowa miłość) jest zapłonem dla tych diamentopodobnych cząsteczek. Najważniejsza jest moc wizji, stwórz w swoim umyśle mleczno-różową jasność, jako elektroniczną wibracyjną akcję rezonującego, poruszającego się, nie do opisania różowego światła.

Koncentracja tego światła, którą nazywamy gęstością światła jest tym, co daje jej mleczno-różowy kolor. Po stworzeniu w naszych umysłach tej chmury energii, pozwól jej osunąć się na Twoje ciało fizyczne i zająć miejsce w Twoim polu elektromagnetycznym na odległość 2m.

W swoim umyśle wzmocnij akcję tego różowego światła (bezwarunkowej miłości), bądź świadom tego, że siłą umysłu zgromadzisz więcej światła wokół każdego centralnego punktu światła, gdyż chmura ta skomponowana jest z wielu punktów światła, których aury odłączają się i przyłączają nawzajem, tworząc końcowy efekt koronkowego i równocześnie bardzo skoncentrowanego biało-różowego promieniowania wirującej chmury kosmicznej energii. Tak naprawdę to przyciągamy istniejące już w przestrzeni cząsteczki różowego światła, wszechogarniającej miłości Boga. Chmura ta uświęca pole wokół nas, stwarza duchowy ołtarz rzeczywistości, którą chcemy stworzyć.

Chmura ta może zostać użyta terapeutycznie, do uzdrawiania narodów i duszy planety, może zostać użyta do wezwania obecności Mistrzów Wniebowstąpionych i Istot Duchowych. Ta chmura niesie uzdrawiającą bezwarunkową miłość dla Ciebie, tych, których kochasz, oraz dla milionów ludzi Twojego świata.

Jeśli zechcesz to ta chmura mleczno-różowego światła rozproszy się na końcu tej twórczej ceremonii i będzie nadal nieskończenie rozprzestrzeniać się poprzez wszechświat.

Chmura ta, jako przejawienie mocy twórczej energii, ognia Twego Ducha, przyciągnie do Twego świata świadomość samego Boga. Wezwana z głównych porów bytu i przepięknie rozprzestrzeniająca się jako ołtarz Boga, chmura ta uświęci wszelką przestrzeń, w której została rozproszona.

Opracowano na podstawie "Alchemia" - Księga II - Saint Germain.