Gabinet znajduje się w Chwaszczynie przy ulicy Leśnej 25, około 1700m od ronda w centrum. Przy wjeździe na ulicę Leśną znajduje się reklama firmy "Polgrawel" i duża tabliczka z nazwą ulicy. Po przeciwnej stronie stoi duży krzyż.  Przystanki ZKM znajdują się ok 100m od wjazdu na ulicę Leśną.

Gabinet znajduje się po lewej stronie ulicy, ok. 300m od wjazdu - na płocie widać tablicę informacyjną. Wejście do gabinetu znajduje się z lewej strony budynku.

Kliknij na zdjęcie aby powiększyć.

Do gabinetu można dojechać autobusem linii "Z". Przystanek, na którym należy wysiąść to "Chwaszczyno - Lisia (NŻ)".  Przystanek ten jest na żądanie, więc należy wcisnąć przycisk "stop" w autobusie zanim się zbliży do przystanku. Natomiast jeżeli czekamy na autobus na przystanku to należy pomachać ręką aby autobus się zatrzymał. Linki do rozkładów jazdy:

Do Chwaszczyna można też dojechać z Gdańska Oliwy autobusem linii 171. Przystanek, na którym należy wysiąść to "Chwaszczyno - skrzyżowanie". Niestety z centrum Chwaszczyna trzeba dojść ok. 1700m pieszo lub dojechać taksówką spod restauracji "Wanoga" - tel. taxi: 601 331 042. Linki do rozkładów jazdy: