Kogo szukamy?

Jeśli macie poczucie braku wolności, jeśli wkurzacie się na schematy i narzucone standardy oraz dogmaty, jeśli "Wasz" świat jest większy i bardziej kolorowy, często niewidoczny dla większości Kowalskich to szukamy Ciebie.

Możesz mieć kłopoty z akceptacją tego świata, możesz mieć problem ze zrozumieniem rówieśników, którzy szukają pospolitych rozrywek i z radością wchodzą w wyścig szczurów. Chcesz czegoś więcej, poszukujesz tego, kim jesteś i szukasz odpowiedzi na pytanie skąd i dokąd zmierzasz. Z jednej strony wszystko Ci wychodzi, łatwo się uczysz i często masz liczne talenty, ale też łatwo wpadasz w tarapaty, melancholię, depresję, łatwo ulegasz stresom, zastanawiasz się "Po co tu jestem? Co ja tu robię, w tym pokręconym świecie? To pomyłka. Jestem inny.". Buntujesz się, ale...

Po co mamy się spotkać? Czemu to spotkanie ma służyć?

Chcemy by Maryno stało się stałym miejscem spotkań tych Innych ludzi, chcemy by Wasze spotkanie pokazało Wam, że nie jesteście sami, jest Was wielu, tak samo jak wielu jest tych, którzy Wam już kibicują. Najwyższa pora zacząć od siebie - zmieniać świat na lepsze. Powoli, bez rewolucji i ofiar, bez agresji i chamstwa - jesteście w tym świecie jak koń trojański, jesteście pracownikami Światła.

Bez zobowiązań, bez schematów i dogmatów, ale... przecież możemy wymieniać wiedzę, doświadczenia, no i możemy się kontaktować.

Na Maryno znajdziecie osoby Wam przyjazne, chcące pomóc bez narzucania jakiejkolwiek woli.

Odnajdźcie się i poznajcie się z nami. Czekamy.

 1. www.eioba.pl/a/2t1y/dzieci-indygo
 2. integra.boo.pl/dziecinowejery.html
 3. infra.org.pl/nauka/czowiek/907-dzieci-indygo-szara-prawda
 4. www.nowaswiadomosc.pl/303-dzieci-indygo-duchowi-buntownicy.html
 5. fioletowyplomien.com/dzieci-krysztalowe
 6. jagathon8.blogspot.com/2013/05/dzieci-indygo-wywiad-z-doreen-virtue.html

Sprawy organizacyjne

Wszystkie zajęcia: wykłady, medytacje, spotkania są darmowe. Jedyne koszty, to koszty zakwaterowania, aczkolwiek osoby ze śpiworami znajdą darmowe miejsca noclegowe na miejscu (Maryno 9 koło Radomia - dojazd tutaj).

Spotkanie rozpoczynamy w piątek o godzinie 17:30, będzie to krótki przywitanie i otwarcie zjazdu. Będzie to również wieczorek zapoznawczy przy wspólnym posiłku. Chcielibyśmy by był to stół szwedzki z tego, co każdy z nas przywiezie oraz z produktów dokupionych. Jeśli coś przywieziemy to wystarczy. Ci, którzy nie mają pomysłu, mogą dołożyć złotówki do wspólnego stołu. W sobotę i niedzielę przewidziano również darmowy kociołek z wegetariańskim daniem. Śniadania i kolacje to znowu wspólny posiłek integracyjny.

Spotkania i medytacje odbywać się będą w trzech miejscach:

 1. w budynkach Roberta Kucharskiego - www.maryno.trans-hurt.pl
 2. w budynku u Roberta Zagożdżona - www.sanmaryno.pl
 3. w stadninie koni u Roberta Zagożdżona

Miejsca noclegowe

Jeśli przyjedziecie Państwo ze śpiworem, ręcznikiem, kocem, środkami higieny to możecie zanocować za darmo na miejscu, czyli na Maryno. Jeśli chcecie Państwo skorzystać z bazy noclegowej hoteli w pobliżu Maryno to dane znajdziecie tutaj. Wszelkie pytania dotyczące noclegów proszę kierować do Roberta Kucharskiego tel. 607 627 555.

Plan zajęć zlotu

Piątek 24 maja 2013 roku

 • Przyjazd uczestników
 • Przywitanie i otwarcie zlotu, godzina 17:30
 • Posiłek i integracyjne rozmowy
 • Wspólne oglądanie filmu "Siła spokoju" (film na podstawie książki "Droga miłującego pokój wojownika")
 • Dla chętnych jacuzzi i sauna
 • Dla chętnych poszukiwanie UFO - obserwacja nieba przez teleskop nad puszczą. (już widziano tam UFO)

Sobota 25 maja 2013 roku

 • Wspólne śniadanie 9:30
 • Wykład Kazimierza Kwitniewskiego  ok godz. 11:00 i wspólna medytacja
 • Potem: zajęcia do wyboru:
  • rebirthing - świadomy oddech
  • "koncert ciszy" na łonie natury - odnajdywanie i rozpoznawanie dźwięków (na terenie stadniny i stawów)
  • słuchanie muzyki i ciche rozmowy ("Elixir d'Amour" - nowa płyta Michel Pépé - dźwięki pełne miłości)
  • koncert gongów
  • zajęcia na terenie stadniny (zwiedzanie, ...)
 • Ok 18:00 wykład Roberta Kucharskiego "Jak możemy, a może powinniśmy żyć"
 • Posiłek wspólny
 • Sauna, jacuzzi
 • Niespodzianka muzyczna lub oglądanie filmu "Źródło" Darrena Aronowskyego (3 życia bohatera, męskie pojmowanie miłości, życia, oraz własnej śmiertelności

Niedziela 26 maja 2013 roku

 • Ok. 10:00 wykład Kazika
 • Medytacje
 • Śniadanie wspólne
 • Medytacja dla Matki Ziemi
 • Malowanie Art Vedic, malowanie intuicyjne

Możliwe masaże, zabiegi terapeutów, relaksacje, taniec, numerologia.

Czekamy też na maile i propozycje zajęć dla młodzieży i dzieci - darmowo. Grafik ma być ruchomy i nieobowiązkowy, chodzi nam głównie o poznanie się, zaprzyjaźnienie, o znalezienie wspólnego miejsca spotkań, może także celu w naszym życiu.

Warsztaty, które już się odbyły

 • 24-26 maja 2013 - nagrania z warsztatów i medytacji znajdują się tutaj

Podziękowania

Ponownie witam Wszystkich, którzy odwiedzili nas na Maryno koło Radomia!!

Pragnę Wszystkim Wam podziękować za uczestnictwo i za to, że stworzyliście wspaniałą atmosferę pikniku, radości i prawdziwej wolności od schematów dnia codziennego. Było to budujące doświadczenie czegoś nowego, doświadczenie optymizmu i tego, że ten świat można postrzegać już w nowych barwach. Spójrzcie, jak niewiele potrzeba do tego by radość i spełnienie było udziałem każdego z nas.

Dziękuję szczególnie gorąco tym anielskim organizatorkom, które w nowym stylu, z radością i olbrzymią troską o nas wszystkich kierowały "ruchem" całego spotkania. Było to perfekcyjnie zrobione i okraszone morzem Miłości, kłaniam się Wam nisko bo żadne słowa nie opiszą naszej ogromnej wdzięczności.

Dziękuję wszystkim wykładowcom, a właściwie nauczycielom nowej ery, za to, że za darmo, a właściwie za to, że z otwartym sercem i duchem poprowadzili swoje zajęcia. To nowe tony i inspiracje do kreowania każdego dnia nowej ery. Dziękujemy!

Dziękuję młodzieży indygo i dzieciom indygo za to, że zechciały być z nami. Jeszcze byliście trochę pominięci, ale nie zapomniani. My także jeszcze nie do końca wiemy jak Wam pomóc, za to przepraszamy. Mamy Waszą obietnicę, że pomożecie sobie i nam Was zorganizować. My dajemy Wam obietnicę, że jeszcze w tym roku zorganizujemy Wam spotkanie na Marynie tylko dla Was, bez specjalnych warsztatów, których przecież nie potrzebujecie, bez przymusu, bez schematów i obowiązków, bez organizacji, które by zrzeszały, ale i ograniczały - po nowemu, w nowym duchu. Oczekujemy Waszych propozycji, czekamy na zgłoszenia.

Szczególne podziękowania kieruję do boskiej karmicielki nas wszystkich, Pani Ewo, Pani serce było w posiłkach, które dostawaliśmy każdego dnia. To dzięki Pani dopisywał nam dobry humor, a pobyt na Marynie stał się prawdziwie mistyczny. Kocha Pani ludzi i karmi ich Miłością, a my kochamy Panią Pani Ewo.

W tym miejscu dziękuję także Marcinowi, naszemu opiekunowi za spokój z jakim znosił nasz pobyt na Marynie, dziękuję za serce i Miłość, którą obdarzał sowicie nas wszystkich. Myślę, że będę wyrazicielem nas wszystkich jeśli nazwę Ciebie naszym przyjacielem...

Oczywiście nasze podziękowania byłyby niczym, gdybym nie podziękował właścicielom obu posesji, którzy bezinteresownie narazili siebie na nasze obcowanie w tym pięknym zakątku ziemi radomskiej. Wiemy, że widzicie w tym też swoją misję spełnienia swojego życia, ale wiemy też, że to trudne zdanie. Jeśli widzimy radość i spełnienie na Waszych twarzach, jeśli ponownie chcecie nas gościć to znaczy, że kieruje Wami Miłość i tylko Ona jest wyznacznikiem Waszego działania. Wielkie Bóg Zapłać za wszystko czym obdarowaliście tak wiele pięknych Dusz, które pojawiły się w Waszych pięknych "ogrodach" życia. Dziękujemy!

Jeśli ktoś czuje się pominiętym to przepraszam, choć mniemam, że nas interesuje tylko i wyłącznie zadowolenie wszystkich istot odwiedzających ten piękny zakątek.

Żegnam się pięknym do zobaczenia ponownie - Kazik.