Na rysunku nr 1 widzimy stan i wielkość piramidy V wymiaru na działce na Marynie koło Radomia - jest to rzut z góry. Kolor niebieski to piramida V wymiaru, kolor czerwony to Merkaba wewnątrz piramidy połączona z V wymiarem Ziemi, czyli jej krystalicznym jądrem. Pośrodku jest oś centralna piramidy i Merkaby. Jest to stan na 7 maja 2011 roku.

Budujemy cztery dodatkowe piramidy V wymiaru na czterech kierunkach stron świata, połączone wszystkie z krystalicznym jądrem Ziemi. Stan 8 maja godzina 14:00 to 5 piramid i 5 Merkab połączonych z krystalicznym jądrem. Do godziny 22:00 8 maja 2011 stabilizujemy wszystkie pięć piramid.

O godzinie 22:00 8 maja 2011 roku 5 piramid i 5 Merkab (środkowa stoi nad różowym czakramem Ziemi) łączymy w jedną piramidę i jedną Merkabę jak na 4 rysunku, powiększając tym samym moc i wielkość czakramu Ziemi. Czakram będzie już czakramem Ziemi w piątym jej wymiarze.

Wykonano na podstawie przekazów Horusa - Opiekuna Ziemi i miejsc mocy (przeczytaj również o Ptahu - tutaj).

Medytacja o 22:00 dnia 8 maja 2011

Poprzez myśl → intencję → świadomość, mentalnie łączymy wszystkie 5 piramid w jedną piramidę V wymiaru o wielkości jak na rysunku nr 4 i prosimy świat duchowy o jej zapieczętowanie i ustawienie względem stron świata. Potem łączymy 5 Merkab w jedną Merkabę z intencją wzmocnienia i powiększenia już istniejącego różowego czakramu. Zobaczymy odpowiedź Ziemi, powiększające się połączenie z jądrem Ziemi, powiększający się i rozszerzający czakram. Jego moc z uwagi na dużo większą wysokość piramidy i Merkaby będzie wielokrotnie większa.

Poczujecie to i zobaczycie, medytujemy przez kolejne 3 dni o 22:0 by ustabilizować czakram na Marynie koło Radomia.

Zapraszamy do wspólnej medytacji i z góry dziękujemy za pomoc.

Kazik

Dnia 30 listopada 2012 roku - Warto wiedzieć!

Radom, a właściwie Maryno koło Radomia, ciągle zaskakuje. Niektóre z moich obserwacji (to znowu moja prawda, choć może być także Waszą prawdą) dotyczących Maryna już się potwierdziły, chociażby przez regresję hipnotyczną. O czakramie i złotej barwie (wibracji) terenu czakramu już wiemy. Powiedziano też, że teren ten zamieszkiwany był przez cywilizację ze Złotych Miast.

W ostatnich dniach dwukrotnie oczyszczaliśmy teren fabryki w miejscowości Głowaczów - tj. około 15 km od wsi Maryno. Przy wcześniejszym czyszczeniu informowałem Roberta, że widziałem i chodziłem podziemnymi tunelami. Historia terenu i nie tylko, potwierdzają prawdopodobne istnienie podziemnych korytarzy. Wizje innych osób szły w stronę istniejącego tu kiedyś zamku, inkarnacji i tuneli.

Przed następnym czyszczeniem poczułem potrzebę połączenia się z ziemią w miejscu, gdzie spodziewaliśmy się tych podziemi. Było już ciemno, zobaczyłem przedziwne tęczowe przebłyski wydobywające się z ziemi, te same błyski widać też było z terenu fabryki. Podczas czyszczenia pokazały się istoty, które podtrzymywały duże urządzenie wyglądające jak leżąca klepsydra (kryształ? inny minerał?), i które poprosiły bym swoim sercem zasilił ten generator energii w celu jego uruchomienia. Zaczął się on obracać emanując seledynowym światłem, które z czasem stało się biało-krystaliczne.

Te urządzenia zmagazynowane tam od tysiącleci przez istoty pochodzące ze Złotych Miast V wymiaru (generatory) uruchomione Płomieniem Stwórczym ludzkiej istoty miały utworzyć i już utworzyły portal wzniesieniowy połączony ze Złotymi Miastami. Pięć generatorów, cztery w narożnikach kwadratu i największy po środku kwadratu dają moc do utworzenia złotej piramidy V wymiaru (portalu). Po osi piramidy przesunął się złoty punkt i rozciągnął portal do V wymiaru.

Baterią (poza zapłonem sercem) dla portalu jest czakram na Marynie i prawdopodobnie 4 następne mniejsze czakramy ułożone wokół portalu we wzór pentagramu (to jeszcze trzeba zweryfikować). Całe to urządzenie (portal tak rozbudowany) zostanie już teraz uruchomione poprzez czakram na Marynie i duży środkowy generator - to dzieje się już samo.

Na warsztatach 8-9 grudnia będziemy łączyć się z tym portalem w Głowaczowie. Energia rośnie i jest naprawdę już ogromna. Co dalej? Bądźmy dobrej myśli, przecież coraz większa grupa osób spośród nas jest już gotowa.

Życzę udanych medytacji i podróży do domu.

Pozdrawiam, Kazik.

Dnia 2 grudnia 2012 - Warto wiedzieć!

Mapę czakramów w Głowaczowie można znaleźć tutaj

Środkiem portalu, osią piramidy V wymiaru jest Głowaczów w okolicach wzgórza i cmentarza. Teraz staje się jasnym dlaczego trzeba było wzmocnić czakram na Marynie. Portal tworzony w Głowaczowie naszedł na czakram, a ten, już wzmocniony, uruchomił pozostałe baterie (czakramy) portalu. Czyli reasumując - w środku portalu (pentagramu) stoi subtelna piramida V wymiaru jako brama do powrotu.

Życzę udanych medytacji i podróży,

Pozdrawiam,

Kazik