W Radomiu przyjęcia odbywają się na Maryno 5A. Informacja o dojeździe znajduje się poniżej. Koszt zabiegu na Marynie to 150zł od osoby.

Maryno znajduje się w pobliżu puszczy Kozienickiej, koło Jedlni-Letnisko, ok. 20 km od Radomia.

W chwili obecnej najlepiej jedzie się przez Warszawę (Wisłostradą) w kierunku na Konstancin Jeziorna (droga 724), potem na Góra Kalwaria (droga 724), potem na Kozienice (droga 79). Z Kozienic jedziemy w prawo na drogę 737 w kierunku na Pionki (nie wjeżdżając do Pionek), Jedlnię, następnie Siczki. W Siczkach skręcamy w lewo na Jedlnię-Letnisko i jedziemy do przejazdu kolejowego. Od przejazdu prosto na Aleksandrów do Słupicy (prosto). Zaraz po wjeździe do Słupicy po lewej stronie drogi (pierwsze skrzyżowanie) widać już drogowskaz kierujący w lewo na Maryno 1 km (w prawo do miejscowości Gózd na drodze lubelskiej - krajowa 12).

Można również dojechać z Warszawy do Radomia trasą szybkiego ruchu S-7. Z S-7 w Radomiu na pierwszym rondzie kierujemy się na drogę krajową nr 9 na Ostrowiec Świętokrzyski i Lublin drogą krajową nr 12. Dwunastką dojeżdżamy do miejscowości Gózd i skręcamy w lewo na Słupicę, w Słupicy przez skrzyżowanie prosto 1 km do Maryno.

W Maryno asfaltówka skręca w prawo i zaraz w lewo wprost na Maryno 8. Stąd skręcamy w lewo, w drogę szutrową, i 250m jedziemy prosto do Maryno 5A.

Trasę z Warszawy można zobaczyć na Google Maps klikając tutaj. Trasę od strony Radomia można znaleźć tutaj.

Pociągiem można dojechać do Radomia, następnie Kolejami Mazowieckimi z Dworca Radom Główny do Dworca Jedlnia-Letnisko (rozklad-pkp.pl) i linią J1 z Dworca Jedlnia-Letnisko do przystanku Maryno/Słupica I. Rozkłady jazdy dla J1 można znaleźć na www.jedlnia.pl ("Dla mieszkańca" -> rozkłady jazdy).

Poniżej znajdują się zdjęcia pokazujące drogę z przystanku Maryno/Słupica I do gabinetu. Kliknij na zdjęcia aby powiększyć:

Adresy kilku miejsc noclegowych w pobliżu:

  1. "Dworek San Maryno" w Marynie - 400 m od gabinetu - szczegóły i kontakt tutaj
  2. "Pod Różami" w Jedlni-Letnisko - 7 km od Maryno - www.pod-rozami.com.pl
  3. "Ośrodek Lasów Państwowych" w Jedlni-Letnisko - 10 km od Maryna - jedlnia.radom.lasy.gov.pl
  4. "Wodnik" w Jedlni-Letnisko - 8 km od Maryno - www.noclegi-online.pl/noclegi/jedlnia/motel-wodnik-o14352
  5. "Dworek Anna" w Podgórze - 10 km od Maryno - dworekanna.pl
  6. "Imperium" w Pionkach - 12 km od Maryno - www.hotelimperium.biz