Uwaga! Przed przyjazdem proszę się upewnić, że zabieg jest w Maryno, a nie w Chwaszczynie.

Gabinet znajduje się w Maryno 5A, ok. 20 km od Radomia, w pobliżu puszczy Kozienickiej.

W chwili obecnej najlepiej jedzie się przez Warszawę (Wisłostradą) w kierunku na Konstancin Jeziorna (droga 724), potem na Góra Kalwaria (droga 724), potem na Kozienice (droga 79). Z Kozienic jedziemy w prawo na drogę 737 w kierunku na Pionki (nie wjeżdżając do Pionek), Jedlnię, następnie Siczki. W Siczkach skręcamy w lewo na Jedlnię-Letnisko i jedziemy do przejazdu kolejowego. Od przejazdu prosto na Aleksandrów do Słupicy (prosto). Zaraz po wjeździe do Słupicy po lewej stronie drogi (pierwsze skrzyżowanie) widać już drogowskaz kierujący w lewo na Maryno 1 km (w prawo do miejscowości Gózd na drodze lubelskiej - krajowa 12).

Można również dojechać z Warszawy do Radomia trasą szybkiego ruchu S-7. Z S-7 w Radomiu na pierwszym rondzie kierujemy się na drogę krajową nr 9 na Ostrowiec Świętokrzyski i Lublin drogą krajową nr 12. Dwunastką dojeżdżamy do miejscowości Gózd i skręcamy w lewo na Słupicę, w Słupicy przez skrzyżowanie prosto 1 km do Maryno.

W Maryno asfaltówka skręca w prawo i zaraz w lewo wprost na Maryno 8. Stąd skręcamy w lewo, w drogę szutrową, i 250m jedziemy prosto do Maryno 5A.

Trasę z Warszawy można zobaczyć na Google Maps klikając tutaj. Trasę od strony Radomia można znaleźć tutaj.

Pociągiem można dojechać do Radomia, następnie Kolejami Mazowieckimi z Dworca Radom Główny do Dworca Jedlnia-Letnisko (rozklad-pkp.pl) i linią J1 z Dworca Jedlnia-Letnisko do przystanku Maryno/Słupica I. Rozkłady jazdy dla J1 można znaleźć na www.jedlnia.pl ("Dla mieszkańca" -> rozkłady jazdy).

Poniżej znajdują się zdjęcia pokazujące drogę z przystanku Maryno/Słupica I do gabinetu. Kliknij na zdjęcia aby powiększyć:

Dojazd do gabinetu na Marynie
Dojazd do gabinetu na Marynie
Dojazd do gabinetu na Marynie
Dojazd do gabinetu na Marynie
Dojazd do gabinetu na Marynie
Dojazd do gabinetu na Marynie

Adresy kilku miejsc noclegowych w pobliżu:

  1. "Dworek San Maryno" w Marynie - 400 m od gabinetu - szczegóły i kontakt tutaj
  2. "Pod Różami" w Jedlni-Letnisko - 7 km od Maryno - www.pod-rozami.com.pl
  3. "Ośrodek Lasów Państwowych" w Jedlni-Letnisko - 10 km od Maryna - jedlnia.radom.lasy.gov.pl
  4. "Dworek Anna" w Podgórze - 10 km od Maryno - dworekanna.pl
  5. "Imperium" w Pionkach - 12 km od Maryno - www.hotelimperium.biz