W Radomiu przyjęcia odbywają się na Maryno 9. Dojazd poniżej. Zapisy u Roberta Kucharskiego - tel. 607 627 555. Koszt zabiegu w Radomiu to 150zł od osoby.

Maryno znajduje się w pobliżu puszczy Kozienickiej, koło Jedlni-Letnisko, ok. 20 km od Radomia.

W chwili obecnej najlepiej jedzie się przez Warszawę (Wisłostradą) w kierunku na Konstancin Jeziorna (droga 724), potem na Góra Kalwaria (droga 724), potem na Kozienice (droga 79). Z Kozienic jedziemy w prawo na drogę 737 w kierunku na Pionki (nie wjeżdżając do Pionek), Jedlnię - Siczki. W Siczkach skręcamy w lewo na Jedlnię-Letnisko i jedziemy do przejazdu kolejowego. Od przejazdu prosto na Aleksandrów do Słupicy (prosto). Za kościołem w Słupicy skręcamy pierwszą w lewo (ok. 50m). Jedziemy ok. 1500m do znaku "skrzyżowanie w lewo" i skręcamy w lewo ok. 1km i mamy Maryno.

Niedawno położono asfalt i jest drogowskaz ze Słupicy do Maryno, tj. ok 1km (w Słupicy w lewo na krzyżówce do miejscowości Gózd) - na trasie lubelskiej.

Najbliżej Maryna jest hotel "Pod Różami" i (ok. 7 km) z ceną noclegu 60zł od osoby w pokoju 2 osobowym. Nieco dalej (7,5 km) jest "Relaks", dalej "Wodnik" (8 km) i "Ośrodek wypoczynkowy Lasów Państwowych" (10 km). Więcej szczegółów i dane kontaktowe tutaj. Kilka tanich hoteli jest też w miejscowości Pionki - dane tutaj.

Adresy kilku hoteli w pobliżu:

  1. "Pod Różami" w Jedlni Letnisko - 7 km od Maryna - www.pod-rozami.com.pl
  2. Ośrodek Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko - 10 km od Maryna - www.jedlnia.radom.lasy.gov.pl
  3. "Wodnik" w Jedlni Letnisko - 8 km od Maryna - www.eholiday.pl/noclegi-tc8071.html
  4. www.jedlnia.org.pl/hotele-i-restauracje/
  5. www.hotelimperium.biz

W razie jakichkolwiek problemów można się skontaktować z Robertem Kucharskim pod numerem tel. 607 627 555.

Trasę można zobaczyć na Google Maps klikając tutaj oraz ostatni fragment trasy poniżej.

Dojazd od strony Radomia można znaleźć tutaj.