Sai Ram wszystkim,

Wraz z Sandhyą (Justyną) organizujemy spotkanie wielbicieli Sai w Maryno k/Radomia ze Swamim Veerendrą. Kilka dni temu ustaliłyśmy na miejscu szczegóły naszego pobytu. Jesteśmy w trakcie przygotowań do pisania programu spotkania, ale czas już nas goni, ponieważ otrzymałam informację od Marie-Therese w sprawie płatności za bilet dla Swamiego i Mataji (Sydney / Tolouse i Kijów / Sydney).

Aby spotkanie doszło do skutku, powinniśmy zapłacić naszą część biletów w terminie nieprzekraczalnym do 4 października, w wysokości 800 euro. W związku z tym proszę Was o wpłaty na podane poniżej numery kont, odpowiednio w złotówkach lub w euro do końca września. Na koszt biletów składają się: Francja, Włochy, Rosja, Polska i Ukraina, każdy kraj w tej samej kwocie.

Izabela Gula
GET IN BANK
w złotówkach: 03 1560 0013 2003 0345 8000 0002
w euro: PL 73 1560 0013 2003 0345 8000 0003
SWIFT/BIC: GBGCPLPK

Wstępnie ustaliłyśmy koszty organizacyjne:

  1 osoba małżeństwo
3 dni 400 zł 600 zł
2 dni 250 zł 400 zł
1 dzień 150 zł 250 zł

Dla osób, które wpłacą do 15-go października, koszt promocyjny wynosi 333 zł od osoby za 3 dni. Oprócz kosztów organizacyjnych w skład których wchodzą bilety, prasady, kwiaty, oddzielnie podamy koszty noclegów i posiłków.

Do 15-go października zakupimy także bilety wewnętrzne dla Mistrza i jego żony. Dla nas to oznacza bilety z Moskwy do Warszawy. Ceny jeszcze nie znamy, ale orientacyjnie mogą być w granicach 300-400 euro. Bardzo Was prosimy o powiadomienie innych osób o spotkaniu, które nie podały kontaktu ani telefonicznego ani mailowego, a będą chciały w nim uczestniczyć.

Termin spotkania: 10-11-12 stycznia 2020 r.
Miejsce spotkania: Maryno k/Radomia

Pozostałe informacje, m.in. w sprawie noclegów oraz program, prześlę Wam gdy, otrzymam ceny za wszystkie miejsca noclegowe.

Kontakt:

Iza - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 796 083 195
Sandhya (Justyna Rode) - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - tel. 663 255 462

Pozdrawiam Was serdecznie,

Iza

Załączniki:


Sai Ram wszystkim,

Wysyłam Wam program styczniowego spotkania ze Sri Swamim Veerendrą w Maryno oraz wykaz i ceny noclegów. Dodatkowo, dla nowych osób na naszym spotkaniu inne załączniki. Zasady pujy będą wysłane osobom po wcześniejszej rejestracji.

Drogą mailową proszę o potwierdzenie swojego uczestnictwa zamawiając nocleg ze wskazaniem konkretnego domku i pokoju (domek wiejski), lub miejsca w motelu przy ul. Widok 6 w Jedlni-Letnisko, gdzie pokój 1-os. lub łóżko w pokoju wieloosobowym z dostępem do wspólnej łazienki, kosztuje 35 zł. W przypadku noclegów przy ul. Widok 6 w Jedlni-Letnisko, proszę o zgłoszenie się najpóźniej do końca listopada br.

Pokoje w Dworku, praktycznie już są zarezerwowane, ale gdyby ktoś z niego zrezygnował, będę miała na uwadze osoby, wg kolejności ich zgłoszenia i długości terminu pobytu.

Wszystkich uczestników proszę również o zabranie ze sobą latarki i pantofli domowych. Obuwie zostawiamy tuż po wejściu do budynku.

W razie jakichkolwiek pytań do dyspozycji jestem ja i Sandhya - Justyna: tel. +48 663 255 462

Pozdrawiam Was serdecznie i czekam na zgłoszenia i wpłaty (tylko za koszty organizacyjne). Ostateczny termin wpłat do końca listopada. Noclegi i katering płatne gotówką na miejscu. Przy zgłoszeniu proszę również o podanie jaki rodzaj posiłku preferujecie - wegetariański czy wegański.

Iza z Justyną

Załączniki: