Te słowa kieruję do wszystkich tych, którzy uczestniczą w warsztatach lub pracują razem z nami odsłuchując nasze warsztaty.

Praca z pierwotnymi cząsteczkami stwórczymi powoduje mocne otwarcie pierwotnego systemu światła, bardzo subtelnego i zarazem bardzo ważnego na drodze do opuszczenia świata iluzji. Bez wiedzy z ostatnich warsztatów w Warszawie, które odbyły się 11 i 12 kwietnia, może się zdarzyć, że poczujecie się zagrożeni. Otwarcie systemu może spowodować popękanie osłony iluzji na Waszej Esencji Stwórczej. Może to wywołać:

  • bóle w klatce piersiowej (podobne do zawałowych)
  • pieczenie i palenie podobne do choroby wieńcowej
  • euforię i depresję naprzemiennie
  • niedoleczone do końca stare choroby mogą się chwilowo odnowić, aby potem zniknąć
  • inne trudne do przewidzenia konsekwencje

Recepta jest bardzo prosta, ściągnijcie proszę osłonę do końca, oczyśćcie Esencję w ten sam sposób, bóle znikną natychmiast. Wszystko "wróci" do normy. Od razu lub po paru dniach poczujecie się w szczególny sposób wolni i bezpieczni - rozpadnie się ostatnia "smycz" czyli srebrzysty sznur łączący nas z bańką iluzji. Link do ćwiczenia samodzielnego ściągania osłony znajduje się tutaj oraz rysunek do ćwiczenia tutaj.

Zapraszam na warsztaty w Warszawie w dniach 16-17 maja.


Kochani!

Nadal widać u Was sporo problemów ze zdjęciem osłony iluzji z Waszych Esencji. Krótki oddech, utrudniony oddech, ból w klatce piersiowej, bóle podobne do zawałowych, pieczenie jak przy chorobie wieńcowej, wahania nastrojów. To niektóre z objawów. W razie wątpliwości, czy też dużego nasilenia objawów, proszę pójść i sprawdzić stan zdrowia u lekarza.

Złote cząsteczki stwórcze Hiranjagarbhy pomogą zdecydowanie usunąć osłonę, ale otwierają też 8-mio płatkowy lotos duchowego serca z prawej strony klatki piersiowej. Do momentu jego otwarcia mogą pojawić się kłucia w klatce piersiowej, drobne lub przebijające się aż do pleców. Może zostać przyblokowane bólem prawe ramię, łącznie z ograniczeniem jego ruchomości. Otwieranie 8 płatkowego lotosu duchowego serca wraz z usuwaniem osłony iluzji z Esencji musi wejść w standard zabiegu u tych terapeutów, którzy posługują się pierwotnymi i złotymi cząsteczkami stwórczymi. Zrobiliśmy olbrzymi krok na przód, ale objawy temu towarzyszące trochę nas zaskoczyły. Ponownie przypominam o tekstach opisujących żywoty świętych, tam znajdziecie większość lub może i wszystkie z tych objawów. Na najbliższych warsztatach w Warszawie zajmiemy się zdecydowanie odblokowywaniem Esencji i duchowego serca.

Bardzo proszę o przywiezienie na zajęcia chociaż jednego stołu zabiegowego do pokazów.

Pozdrawiam cieplutko Was Wszystkich

Kazik