W każdym sercu zasadzić ziarenko miłości poprzez przesyłanie bezwarunkowej miłości. Cały czas pracują Świetliste Istoty, żeby nam i ziemi pomóc się wznieść. Istoty Światła potrzebują naszej współpracy w przejściu Ziemi w V wymiar gdyż sami tego nie dadzą zrobić. Wystarczy intencja chęci współpracy a wszystko popłynie samo.

10 kwietnia 2011 piramida Ziemi złączy się z piramidą Źródła i powstanie merkaba ziemi by ją wznieść. Mamy cały czas medytować, być w ciągłej medytacji otwierając czakrę serca i uruchamiając merkabę. Wodą spłukiwać szlam energetyczny, oczyszczać się fioletowym płomieniem, zachować spokój w sercu. Kryształy wzmocnić energią miłości, zakopać je w punktach wirowania ziemi. Zakopane kryształy połączą się z kryształowym jądrem ziemi.

Wejście w V wymiar nie jest dokładnie takie jak to sobie wyobrażamy. Będą zawirowania fal energetycznych. Dużo osób się obudzi. Nie mamy bać się nowego świata gdyż lęk i strach to złudzenie. Zachować spokój w sercu, odciąć się od negatywnych emocji.

Jest mało czasu! W okresie przejścia odżywiać się światłem żeby nie było blokad a dzieci mogą jeść owoce i pić soki owocowe.

Serdecznie pozdrawiam,

Asia