Paduki

Kochani, z okazji doniosłego święta Gurupurnima, chciałabym Was wszystkich zaprosić na wyjątkowe spotkanie duchowe w obecności paduk Sri Sathya Sai Baby.

Sri Paduki to sandały ?, w których Baba chodził, dlatego energia z Jego boskich stóp przeniknęła energetycznie Paduki.

Dzięki łasce ukochanego Baby, Paduki z Puttaparthi, z miejsca, w którym Baba medytował, są moją własnością i prawdopodobnie są to jedne z nielicznych paduk dostępnych na całą Europę.

Wielu z Was wie, jak istotne są stopy Guru, i jaka jest ich rola w bhakti jodze i całej kulturze hinduskiej. Jest to zatem wyjątkowa okazja, aby w czas Guru Purnimy, a więc święta naszych duchowych Mistrzów i nauczycieli oraz składania im podziękowań, dostać darszan i osobiste błogosławieństwo udzielone przez moc świętych Paduk.

Program imprezy będzie obejmował krótką puję, następnie każdy z przybyłych będzie mógł osobiście dotknąć paduk Swamiego.

Zgodnie z naukami Swamiego, za to spotkanie nie są pobierane żadne opłaty, natomiast wymagana jest wcześniejsza rejestracja miejsca pod mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: 502 130 116

Jeżeli ktoś z Was ma ochotę ofiarować coś dla Swamiego, na przykład kwiat, owoc, kadzidełka... może to zrobić. ?♥️

Życzę Wam wszystkim wspaniałych obchodów tego wyjątkowego święta, zostańcie w miłości i w świetle. ?♥️♥️??️?️

Zapraszam, Kasia Neelavathi Stankiewicz ♥️♥️

Sobota, 28 lipca, godz. 17:00 do 19:00.

ul. Adama Pługa 1/3, szkoła jogi, Warszawa.