Sai Ram. Nadszedł czas. Nie trzeba już czekać. Ziemia przechodzi w wyższą wibrację.

Porzuć stare sposoby. Zmień teraz swoje nawyki. Ty i twoje ciało musicie być czyste aby przetrwać przejście. Nowy świat jest cudowny, ale musisz ciężko pracować, aby tam być. Musicie mieć czysty umysł, czyste serca i czyste działania. Shiva manifestuje się coraz bardziej. Wymaga bezwzględnego posłuszeństwa wobec Praw, które kierują wszechświatem. Kochajcie wszystkich i wszystko bezwarunkowo. Służcie każdemu tak, jakby byli Sathya Sai Babą, Shivą, Jezusem, Buddą itd. Nie macie wyboru. Przejmij teraz kontrolę nad swoim życiem. Baba może być trudnym mistrzem. Teraz żąda posłuszeństwa i działania. Czas oczekiwania minął. Odwiedził wielu ludzi i odkrył, że nie są gotowi na przyjęcie wibracji i miłości, którą ma do zaoferowania.

Świat przechodzi proces narodzin, w wyniku którego dochodzi do zamieszania. Ten proces wpłynie na wszystkich bez wyjątków. Może wpłynąć na twoje odżywianie, twoje spanie, twoją reakcję na innych i na wiele innych sposobów. Wewnętrznie i zewnętrznie. Spodziewaj się, że będzie to najpierw delikatnie, a potem ostro. Musisz się całkowicie poddać. Nie wystarczy nawet Twoje 99%. Musi być to cały czas w 100%. To była i będzie walka, ale musi się to stać teraz. Pracuj ciężej. Jako istota duchowa miałaś pewną ochronę, ale to nie wystarczy na to, co się wydarzy. Tak, będziesz chroniony do pewnego stopnia. Efekt jednak może być mniejszy. Musisz się teraz całkowicie poddać pełnej ochronie.

Świat przejdzie wiele zmian. trzęsienia ziemi, pożary, tornada, upał, zimno i więcej. Wszystko może się zdarzyć aby pozbyć się negatywności w prawie każdym miejscu na tej planecie. Im więcej ludzi się zmienia, im więcej Sewy, czyli bezinteresownej służby dla innych robisz, tym więcej miłości dajesz, im więcej śpiewasz Samastha Loka Sukhino Bhavantu, tym lepiej będziesz chroniony, a wydarzenia na świecie będą bardzo pomocne. Członkowie rodziny mogą zniknąć, być może także sąsiedzi. Miasta mogą zniknąć, kraje być może będą rozdarte. Swami zrobi wszystko, aby oczyścić tę planetę, aby stała się jasną planetą. Wielu tego nie zrobi, ale ci, którzy kochają, czystą służbę, wiedzą, że wszystko jest Jednym, żyją z serca i całkowicie się poddali, znajdą się w niewiarygodnym świecie piękna poza opisem, ludzi, którzy emanują swoją czystością, dobrocią, współpracą, szczęściem, które jest poza słowami do opisania. Ale musisz działać teraz, porzuć swoje nawyki, które Ciebie powstrzymują, takie jak telewizja, słuchanie światowej muzyki, czytanie gazet, jedzenie mięsa, picie alkoholu, narkotyki i wiele innych. Sai Baba nie prosi o godzinę, a nawet 10 godzin. To muszą być 24 godziny we wszystkim co robisz, myślisz i czujesz. Nie ma więcej czasu. Nie jutro. Musisz działać teraz. Wiemy, że niektórzy z moich drogich przyjaciół nie posłuchają tego przesłania i nie będą posuwać się naprzód. Zostali ostrzeżeni tak samo jak wy wszyscy. To jest twój wybór: pozostań w nędzy lub absolutnym Spokoju i Miłości, której nie da się opisać. Bądź szczęśliwy. Zawsze miej Współczucie.

Sai Surya