W Radomiu przyjęcia odbywają się na Maryno 5A. Informacja o dojeździe znajduje się poniżej. Zapisy u Roberta Kucharskiego - tel. 607 627 555. Koszt zabiegu na Maryno to 150zł od osoby.

Maryno znajduje się w pobliżu puszczy Kozienickiej, koło Jedlni-Letnisko, ok. 20 km od Radomia.

W chwili obecnej najlepiej jedzie się przez Warszawę (Wisłostradą) w kierunku na Konstancin Jeziorna (droga 724), potem na Góra Kalwaria (droga 724), potem na Kozienice (droga 79). Z Kozienic jedziemy w prawo na drogę 737 w kierunku na Pionki (nie wjeżdżając do Pionek), Jedlnię, następnie Siczki. W Siczkach skręcamy w lewo na Jedlnię-Letnisko i jedziemy do przejazdu kolejowego. Od przejazdu prosto na Aleksandrów do Słupicy (prosto). Zaraz po wjeździe do Słupicy po lewej stronie drogi (pierwsze skrzyżowanie) widać już drogowskaz kierujący w lewo do Maryno 1 km (w prawo do miejscowości Gózd na drodze lubelskiej - krajowa 12).

Można również dojechać z Warszawy do Radomia trasą szybkiego ruchu S-7. Z S-7 w Radomiu na pierwszym rondzie kierujemy się na drogę krajową nr 9 na Ostrowiec Świętokrzyski i Lublin drogą krajową nr 12. Dwunastką dojeżdżamy do miejscowości Gózd i skręcamy w lewo na Słupicę, w Słupicy przez skrzyżowanie prosto 1 km do Maryno.

W Maryno asfaltówka skręca w prawo i zaraz w lewo wprost na Maryno 8. Stąd skręcamy w lewo, w drogę szutrową, i 250m jedziemy prosto do Maryno 5A. Gdy natomiast z Maryno 8 skręcimy w prawo, to po 50m dojeżdżamy do Maryno 9 i Roberta Kucharskiego.

Pociągiem można dojechać Kolejami Mazowieckimi z Radomia do miejscowości Jedlnia-Letnisko (ok. 6 km od Maryno) i autobusem linii S do Słupicy (1 km od Maryno). Rozkłady jazdy można znaleźć na www.jedlnia.pl.

Najbliżej Maryna jest hotel "Pod Różami" i (ok. 7 km) z ceną noclegu 60zł od osoby w pokoju 2 osobowym. Nieco dalej (7,5 km) jest "Relaks", dalej "Wodnik" (8 km) i "Ośrodek wypoczynkowy Lasów Państwowych" (10 km). Więcej szczegółów i dane kontaktowe tutaj. Kilka tanich hoteli jest też w miejscowości Pionki - dane tutaj.

Adresy kilku hoteli w pobliżu:

  1. "Pod Różami" w Jedlni Letnisko - 7 km od Maryna - www.pod-rozami.com.pl
  2. Ośrodek Lasów Państwowych w Jedlni Letnisko - 10 km od Maryna - www.jedlnia.radom.lasy.gov.pl
  3. "Wodnik" w Jedlni Letnisko - 8 km od Maryna - www.eholiday.pl/noclegi-tc8071.html
  4. "Imperium" w Pionkach - 12 km od Maryna - www.hotelimperium.biz

W razie jakichkolwiek problemów można się skontaktować z Robertem Kucharskim pod numerem tel. 607 627 555.

Uwaga: niektóre mapy mogą oznaczać to miejsce jako Maryno 4 lub Maryno 5, a nie Maryno 5A.

Trasę z Warszawy można zobaczyć na Google Maps klikając tutaj. Trasę od strony Radomia można znaleźć tutaj.